Tamirde Ve Yedek Parçada Vaktinizi Boşa Harcamayın!

Tamirde Ve Yedek Parçada Vaktinizi Boşa Harcamayın! Karaca Ford ile en uygun fiyatlarla ve en hızlı tamir servisi avantajlarımızdan yararlanın. Karaca ford olarak bizler araçlarınızı her biri işinde uzman ustalarımızca en hızlı ve en iyi tamir servisi hizmetimizle tamirini ve bakımını gerçekleştiriyor ve size söz verdiğimiz gün ve saatte teslim ediyoruz. Bir çok tamir servisinin aksine bizler tutamayacağımız sözler vermez, verdiğimiz sözlerimizi de çok olağanüstü bir durum olmadıktan sonra kesinlikle tutarız. Sizler de başka tamir servislerinizde vaktinizi ve paranızı boşuna harcamayın. Karaca forda gelerek, cebinize, kendinize ve fordunuza en iyi gelecek servisi tercih edin.

Karaca ford olarak bizler ford orjinal yedek parça ve ford muadil yedek parça satışlarımızla da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlarla tedariğini gerçekleştirdiğimiz ford yedek parçalarında başta Konya olmak üzere tüm Türkiye'ye yedek parça satışı yapmaktayız. Geniş ürün stoklarımız ve çeşitliliğimizle Konya'da ford yedek parça denilince akla gelen ilk firma olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Yedek parça hizmetimizde orjinal yedek parça ve muadilleri olmak üzere bir parçanın en az iki üç farklı seçeneği ile sizlere en kapsamlı hizmeti sunmaktayız.

Ford tamir, bakım, onarım, yedek parça ve yol yardım hizmetlerimizle birlikte bir çok ihtiyacınızı karşılayabilecek yetkinlikte bir firma olduğumuzu tüm Konya halkına ispatlamış durumdayız. Ford tamir servisimizde işleri bu denli hızlı ve uygun fiyatlarla yürütmemizin en büyük sebebi tüm ford hizmetlerini sunmamızdır. Bizler diğer ford tamircileri gibi kullandığımız yedek parçaları başkasından almıyor, kendi bünyemizdeki yedek parçaları kullanıyoruz. Bundan dolayı herhangi bir parça bekleme gibi sorunumuz olmuyor. Üstelik tedariğini ve satışını kendimiz yaptığımız için en uygun fiyatlarla temin etmiş oluyoruz. Karaca Ford olarak en büyük farkımız ve avantajımız, bütünüyle kapsamlı hizmet ağımızdan gelmektedir. Bizleri tercih eden ve kârlı çıkan müşterilerimize teşekkür ederiz.