Neden Karaca Ford'u Tercih Etmelisiniz ?

Karaca Ford Otomobil Yedek Parça & Özel Servisi olarak Konya'da yıllardır hizmet vermekteyiz.  Yılların tecrübesi ve birikimiyle işimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Her biri kendi konusunda uzman ustalarımız kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. En hesaplı ve en kaliteli hizmeti müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirerek müşterilerimizin yüzündeki tebessümün kaynağı olabilmek en büyük amacımızdır.

Bizler ford tamiri, ford bakımı, ford yol yardım hizmeti, ford yedek parça tedariği ve ford özel servisi hizmetlerini veren nadir firmalardan biriyiz. Yedek parçaları tedarikçi firma olarak fabrikadan aldığımız için fiyatlarımız da ona göre diğer yedek parça satan yerlere göre çok ekonomiktir. Yaptığımız tamir ve bakımlarda kullandığımız yedek parçalar da bundan dolayı daha az maliyetli olmakta ve hesaplı tamir ve bakım hizmeti vermemizi mümkün kılmaktadır.

Yıllardır Konya'da belli bir isim yapmış olan firmamız tüm ford araçlarınızın tamir ve bakımını yapmaktan mutluluk duyar. Yine aynı şekilde yedek parça ihtiyacınızda da bizden fiyat almadan yedek parça satın almamanızı tavsiye ederiz.