Kasko ve Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası veya kasko sigortası için en uygun fiyatları öğrenmek, birbirinden avantajlı teklifler almak ve mevcut sigortanızı sorgulayarak sigorta yenileme işlemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin kazançlı çıkın!

Karaca Ford Tamir Bakım Servisi ve Yedek Parça Mağazası olarak müşterilerimize tüm kasko ve zorunlu araç sigortalarını en avantajlı fiyatlarla sunmakta ve bir çok sigorta acentesinin aksine araçları ile ilgili A'dan Z'ye tüm hizmetleri vermekteyiz. Yalnızca araçlarının tamir ve bakımlarını ve yedek parça tedariğini değil kasko ve sigorta işlemlerinin takibini ve kaza sonrası hasar süreci ile ilgili tüm ihtiyaçlarını da karşılamaktayız.

Araçlarınıza kasko ya da zorunlu trafik sigortası yaptırmadan önce mutlaka merkezimize gelerek sigorta danışmanlarımız ile anlaşmalı olduğumuz tüm sigorta şirketlerinden verdiğimiz hizmetlerin kapsamı sayesinde çok daha avantajlı fiyatlar almakta ve müşterilerimize en uygun fiyatlarla kasko veya sigorta yapmaktayız.

Karaca Ford Tamir Bakım Servisi ve Yedek Parça Mağazası olarak kasko ve trafik sigortası işlemlerini bizden alan tüm müşterilerimiz anlaşmalı servis olmamızdan kaynaklanan ödeme yapılmadan hizmet alma avantajından yararlanabilmektedirler. Anlaşmalı sigorta şirketleri ile yaptığımız sözleşmeler gereği tüm onarım işlemlerinde tamamen orjinal parçalar kullanmaktayız. Tamir, bakım ve yedek parça tedariği gibi işlemleri kendi bünyemizde en uygun şekilde çözüme ulaştırdığımız için hatrı sayılır miktarda tasarruf yapmakta ve kazançlı çıkmaktasınız.

 

Tüm bu avantajların yanında hasar işlemlerinizin takibi ve hasar hizmetlerinin bizzat firmamız tarafından verilmesi ile hem uygun fiyatlardan hizmet almakta hem de poliçe takibi, hasar işlemlerinin sigorta şirketi ile yürütülmesi ve birbirinden avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilmektesiniz. Ayrıca tamir, bakım, onarım servisi ve yedek parça tedariği hizmetleri vermemizin en büyük avantajı da sigorta işlemlerinde tüm prosedüre bir çok uzman diye nitelenen firmalardan çok daha hakim olmamızdır. Bunun sonucunda sizin çıkarlarınızı sonuna kadar koruyabilmekte ve gerekli adımları hızlı ve etkili şekilde atabilmekteyiz.

Zorunlu araç sigortası veya kasko işlemlerinde bu süreç araç sahiplerinde en çok zaman kaybı ve kafa karışıklığına yol açmaktadır. Ön araştırma yapmak, bir çok sigorta şirketinin ne gibi hizmetler sunduğunu ve arasındaki farkları öğrenmeye çalışarak en iyisini seçmek ciddi bir bilgi kirliliğine yol açmakta ve araç sahiplerini yanlış yönlendirmektedir. Zorunlu trafik sigortası ve kasko işlemlerinde en uygun fiyatların doğru ve gerekli teminatlarla birlikte olması gerekmektedir.    

 

Bizler bu noktada sizleri tüm bu kafa karıştırıcı süreçten kurtarmakta ve en doğru tercihi araç sahiplerine izah ederek birlikte yapmaktayız. Araç sigortası ve kasko hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimizin bu süreçte hem zaman kaybı yaşamalarının hem de yanlış tercih yaparak sonradan herhangi bir durumda mağdur olmalarının önüne geçmekteyiz. Siz de araç sigortası ve kasko hakkında detaylı bilgi almak, servis ve yedek parça hizmetlerimizden de avantajlı fiyatlara yararlanma imkanını yakalamak için merkezimize gelebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ANLAŞMALI SİGORTA ŞİRKETLERİMİZ