Hakkımızda

Karaca Ford yetkili özel servisi tamir ve bakım hizmetleri olarak yılların tecrübesini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın mutluluğunu duymaktayız.

Kurulduğumuz günden itibaren ford tamir ve bakımı, ford yol yardım hizmetleri,ford özel servisi ve ford yedek parça tedariği yapmakta uzman kadroya sahip firmamız;

Ford hususi araç tamir ve bakımı, ford ticari araç tamir ve bakımı, ford ağır ticari araç tamir ve bakımı işlerini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz ford şanzıman tamir ve bakımı, ford klima ve fan tamir ve bakımı, ford kaporta ve boya tamir ve bakımı, ford elektronik aksam tamir ve bakımı, ford motor tamir ve bakımı, ford mekanik aksam tamir ve bakımı, ford yedek parça tedariğini kapsamaktadır.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana profesyonel ve kaliteli hizmeti müşterilerimizle buluşturduk ve etik kuralları temel ilkelerimiz olarak gördük. Değerlerimizden hiç bir şekilde taviz vermeyerek Konya'nın en iyi ford tamir ve bakım servisi olmayı başardık. Sektörümüzün lideri olmayı her zaman en iyi kalite ve hizmeti en iyi fiyatlarla buluşturmaya ve zamanında teslim garantimize borçluyuz.